Mazowieckie: agresywna kierująca zabarykadowała się w samochodzie na środku drogi

Ostrołęccy policjanci udowodnili, że wobec pijanych kierowców nie przewidują taryfy ulgowej. Prawdopodobnie pijana i agresywna kobieta zatrzymała się na środku drogi krajowej i zabarykadowała się w środku auta. Policjanci zbili szybę w aucie i obezwładnili kierującą, która trafiła do policyjnego aresztu.

Fot. Policja

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Zabrodziu. Osoba poinformowała dyżurnego ostrołęckich policjantów, że na środku drogi stoi auto, a w środku znajduje się pijana i agresywna kobieta.

Osoba zgłaszająca powiedziała także, że w opony auta są prawdopodobnie przebite, ponieważ nie ma w nich powietrza. Na miejsce pojechali policjanci z ostrołęckiego wydziału patrolowego i ruchu drogowego, którzy potwierdzili zdarzenie. Na środku drogi krajowej stał vw, a w nim kobieta, która nie reagowała na polecenia policjantów dotyczące otwarcia drzwi.

Agresywna kobieta cały czas używała słów wulgarnych i zachowywała się bardzo nerwowo, wyzywając wszystkich dookoła. Mundurowi rozpoznali w niej 26-letnią mieszkankę powiatu ostrołęckiego, ponieważ na początku tego miesiąca ta sama osoba zdemolowała dom na terenie gm. Olszewo-Borki. Wobec zachowania kobiety i powodowania zagrożenia w ruchu drogowym przez stojące na środku drogi krajowej jej auto policjanci wybili szybę w aucie i zmuszeni zostali do użycia środków przymusu bezpośredniego. Od kobiety wyczuwalna była silna woń alkoholu.

Pomimo założonych kajdanek kobieta w dalszym ciągu była agresywna, nie zmieniła swojego zachowania również w trakcie badania lekarskiego. Odmówiła także badania alkomatem, dlatego została od niej pobrana krew do badań za zawartość alkoholu i narkotyków. Została osadzona w policyjnym areszcie i niebawem odpowie ona za swoje zachowanie przed sądem.

Autor: asp. Tomasz Żerański / KMP w Ostrołęce


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c