Mazowieckie: Pedofil i morderca Mariusz T. opuścił ośrodek w Gostyninie

Wirtualna Polska dowiedziała się, że Mariusz T., pedofil i morderca czterech chłopców z Piotrkowa Trybunalskiego, opuścił ośrodek w Gostyninie i został przewieziony do więzienia.

Fot. Pixabay

To wykonanie decyzji sądu. Mariusz T. został przeniesiony tymczasowo do Zakładu Karnego w Płocku, by następnie trafić do jednego z więzień.

Przestępca przebywał w ośrodku od 2014 roku. Trafił tam po odbyciu 25 lat więzienia na mocy tzw. „ustawy o bestiach”.

Okazało się jednak, że pod koniec odbywania kary w Strzelcach Opolskich u skazanego znaleziono materiały z pornografią dziecięcą. W związku z tym sąd orzekł kolejne 5,5 roku więzienia, ale sąd zawiesił wykonanie wyroku. Pod koniec czerwca tego roku uznano, że Mariusz T. może odbyć karę. Obrońcy złożyli zażalenie, ale 30 sierpnia Sąd Okręgowy w Płocku utrzymał postanowienie Sądu Rejonowego w Gostyninie.

To jednak nie koniec rozpraw, bo u Mariusza T., podczas pobytu w Gostyninie, znaleziono materiały pedofilskie. Proces w tej sprawie toczy się od kwietnia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.