Mazowieckie: Pijana kobieta prowadziła samochód. W środku przewoziła 3 dzieci!

W okolicy miejscowości Wykrot policjanci zatrzymali 25-latkę. Okazało się, że kobieta ma we krwi prawie trzy promile alkoholu i w tym stanie przewozi troje swoich dzieci.

Fot. Policja

Policjanci z ostrołęckiej policji otrzymali zgłoszenie od świadków, którzy widzieli jak w okolicy miejscowości Wykrot samochód porusza się całą szerokością jezdni, stwarzając zagrożenie zarówno dla innych kierowców, jak i pieszych. Kiedy pojazd się zatrzymał, świadkowie wyjęli kluczyki ze stacyjki.

Wtedy pojawiła się policja. Z badań przeprowadzonych alkomatem okazało się, że 25-latka ma we krwi prawie trzy promile alkoholu. Co ważne, kobieta była tak nieodpowiedzialna, że w samochodzie w tym stanie przewoziła trójkę swoich dzieci.

Kobiecie zabrano prawo jazdy, a za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi jej kara dwóch lat pozbawienia wolności. Dodatkowo, sprawa została zgłoszona do sądu rodzinnego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c