Mazowieckie: Poważna awaria. Kilka tysięcy osób bez ciepłej wody!

Od wczoraj w Płocku odnotowano już kilka tysięcy przypadków braku ciepłej wody w kranach. Przyczyną jest awaria magistrali ciepłowniczej. Mieszkańcy są coraz bardziej zniecierpliwieni. 

Fot. Pixabay

Problem z dostawą ciepłej wody w Płocku pojawił się już wczoraj. Około 60% wszystkich mieszkańców miasta skarżyło się na brak wody w kranach oraz na zimne kaloryfery. To szczególnie problematyczne, biorąc pod uwagę dość niskie temperatury. Mieszkańcy są coraz bardziej zniecierpliwieni.

Powodem jest awaria magistrali ciepłowniczej. Jak tłumaczył w rozmowie z radiem RDC rzecznik prasowy firmy Fortum, która zajmuje się dostarczeniem ciepła do mieszkań w Płocku, dokładne miejsce awarii zostało zlokalizowane i trwają prace naprawcze.

Przewidywany czas przywrócenia wody to dzisiejszy wieczór, około godziny 22:00.  W tej chwili usterka dotyczy około kilku tysięcy mieszkańców, przede wszystkim lokatorów okolic ulicy Mickiewicza, Kochanowskiego, Obrońców Westerplatte i Bielskiej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c