Mazowieckie: dachował opel, 3 osoby nie żyją, czwarta walczy o życie

Ciechanowscy policjanci prowadzą postępowanie pod nadzorem Prokuratury w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego. Dziś w nocy na drodze gminnej relacji Sońsk – Koźniewo Wielkie doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym zginęły trzy młode osoby a jedna została ciężko ranna. Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drodze.

Fot. Policja Mazowiecka

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że samochodem opel corsa kierował 19-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego. Podróżował wraz z trzema młodymi osobami. Na prostym odcinku drogi kierujący najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu gdzie pojazd dachował. W wyniku wypadku zginęli pasażerowie, mężczyźni w wieku 18, 23 lata oraz trzeci młody mężczyzna, którego dane są aktualnie ustalane. 19-letni kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Ciechanowie.
Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wykonali czynności procesowe pod nadzorem Prokuratora, od 19-latka została pobrana krew do badań.

Ciechanowska policja zwraca się z apelem do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej uwagi będąc na drodze. Chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.