Mazowieckie: Wybuch gazu w budynku wielorodzinnym!

W Radomiu doszło do wybuchu gazu w budynku wielorodzinnym. Prawdopodobną przyczyną była nieszczelna instalacja gazowa w jednym z mieszkań. W wyniku wybuchu jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Do sytuacji doszło w Radomiu przy ulicy Chrobrego, gdzie wybuch piecyka w budynku wielorodzinnym był tak mocny, że uszkodzone zostały okna i drzwi do jednego z mieszkań. W środku przebywały trzy osoby, w tym dwie dorosłe i jedno dziecko.

Na miejsce przyjechało siedem zastępów straży pożarnej. Służby zdecydowały o ewakuacji wszystkich mieszkańców bloku. Mężczyzna znajdujący się w mieszkaniu doznał poważnych poparzeń i został zabrany do szpitala.

Wciąż trwają prace strażaków i nadzoru budowlanego, który ma ocenić czy mieszkanie nadaje się do użytku. Prawdopodobną przyczyną wybuchy była nieszczelność instalacji gazowej w mieszkaniu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c