Mazowsze: 28-letni motocyklista wjechał w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu

Policjanci makowskiej policji wyjaśniają przyczyny wypadku z udziałem motocyklisty do którego doszło wczoraj w Łęgach. W wyniku zderzenia 28-latek poniósł śmierć na miejscu. Policjanci apelują do kierowców i motocyklistów o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

Fot. Policja Maków Mazowiecki

Wczoraj około godz. 19:40 dyżurny makowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na tzw. tysiąclatce czyli drodze łączącej Maków Mazowiecki i Krasnosielc. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 28-letni kierujący jadąc z Makowa Mazowieckiego w kierunku Krasnosielca na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad motocyklem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. W wyniku tego zderzenia 28-letni motocyklista poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku i wykonali czynności pod nadzorem prokuratora. Wszystkie wykonane przez nich czynności pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.