Mazowsze: Autobus szkolny wpadł do rowu i wylądował na boku. 8 osób trafiło do szpitala w tym 6 dzieci

Policjanci z nurskiego (pow. ostrowski) posterunku prowadzą postępowanie wyjaśniające w sprawie wczorajszego porannego zdarzenia z udziałem szkolnego autobusu. Na szczęście podróżujący nim dzieci nie odniosły poważniejszych obrażeń.

Fot. Policja Ostrów Mazowiecka

Wczoraj przed godz. 8:00 dyżurny ostrowskiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem szkolnego autobusu na drodze W 694 przed Nurem. Na miejscu pracowali policjanci, na chwilę obecną nie wiadomo z jakich przyczyn kierowca autobusu 69-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego zjechał na prawe pobocze a następnie do przydrożnego rowu, ostatecznie pojazd wywrócił się na bok. Do szpitali przewieziono 6 dzieci (z 25), które podróżowały autobusem, kierowcę i opiekunkę. Na szczęście uczestnicy nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Kierowca był trzeźwy. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z nurskiego Posterunku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c