Mazowsze: Czołowe zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym. Jedna osoba zginęła na miejscu

Droga wojewódzka nr. 694 Małkinia – Brok jest całkowicie zablokowana. Na wysokości miejscowości Glina (pow. ostrowski), doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku zderzenia samochodu osobowego marki Audi i ciężarowego Volvo, jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, to kierowca osobowego Audi.

Dziś po godz. 13:00 na drodze W694 w Glinie na prostym odcinku drogi doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem n/n kierowcy audi oraz kierującego ciężarówką volvo z naczepą trzeźwego 33-letniego mieszkańca województwa mazowieckiego. Niestety w wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca audi. Na miejscu pracują ostrowscy policjanci pod nadzorem Prokuratora. Droga obecnie jest zablokowana w obydwu kierunkach z uwagi na wykonywane przez policjantów czynności, dlatego apelujemy o stosowanie się do poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Trwa ustalanie okoliczności i danych personalnych kierowcy audi.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.