Mazowsze: Czołowe zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką. Jedna osoba zginęła na miejscu

Wczoraj na jednej z dróg powiatu żyrardowskiego miał miejsce śmiertelny wypadek drogowy. W Józefowie, na prostym odcinku drogi, z nieznanych przyczyn, kierowca forda zderzył się z samochodem ciężarowym. Kierowca poniósł śmierć na miejscu. Policjanci apelują do kierowców, aby szczególnie teraz, kiedy warunki pogodowe mogą być zmienne, byli czujni i z rozwagą korzystali z komfortu podróży samochodem. Czasami wystarczy chwila, aby znaleźć się w trudnej sytuacji.

Fot. Policja Żyrardów

Tragiczny wymiar miało zdarzenie drogowe, do którego doszło wczorajszej nocy w miejscowości Józefów. Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, kierowca forda, jadąc w kierunku trasy skierniewickiej uderzył w jadący samochód ciężarowy. W wyniku tego zdarzenia na miejscu zginął kierowca forda.

Postępowanie w tej sprawie będzie teraz prowadziła Prokuratura Rejonowa w Żyrardowie w ramach, którego będą wyjaśniane wszystkie okoliczności oraz przyczyny tego wypadku.

Ostatnie dni przyniosły zmianę pogody, jednak jak mówią prognozy, pogoda znów może ulec zmianie. W tym właśnie czasie warto być przygotowanym do podróży. Oprócz skupienia, rozwagi, przestrzegania przepisów ruchu drogowego, należy jeszcze pamiętać o tym, aby wybierając się np. w dalszą podróż – być wypoczętym. Warto też zadbać o stan techniczny samochodu, oświetlenie, opony czy hamulce.

Policyjny apel ma uświadomić kierowcom, jak delikatne i kruche jest ludzkie życie.

Kierowco, pamiętaj, aby jechać ostrożnie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c