Mazowsze: Ksiądz zakażony koronawirusem! 8 księży na kwarantannie

Jak informuje parafia pw. św Teresy w Siedlcach jeden ksiądz został zakażony koronawirusem, przebywa w miejskim szpitalu. 8 księży zostało poddanych 14-dniowej kwarantannie.

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus

Drodzy Parafianie
Nasza wspólnota Klasztorna w Siedlcach z dniem 18.05.2020 r. została podana 14 – dniowej kwarantannie z powodu kontaktu z osobą u której zdiagnozowano koronawirusa. W tych okolicznościach poprosiłem o pomoc Ojców z Kodnia. Od poniedziałku zapewniają odpowiednią posługę duszpasterską w parafii. Wszyscy ojcowie przebywający w klasztorze wraz z duszpasterzami czują się dobrze. Przeżywamy swoiste zamknięte rekolekcje. Prosimy o modlitwę w naszych intencjach zapewniając o naszej pamięci modlitewnej. Łączymy się z Wami, do czego serdecznie zachęcamy wszystkich Parafian i Gości przygotowując się do Zesłania Ducha Świętego, na wspólnej modlitwie różańcowej o godz. 20.30. Niech nasza patronka św. Teresa oraz nasz założyciel, którego jutro uroczystość w naszym Zgromadzeniu będziemy przeżywać mają nas w swojej opiece. Serdecznie wszystkich pozdrawiamy.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
o. Piotr Darasz OMI – Proboszcz” – informuje parafia pw. św. Teresy w Siedlcach


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c