Mazowsze: Miał przed sobą całe życie, zginął na motocyklu

Ciechanowska policja wyjaśnia dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku drogowego, w którym zginął motocyklista. Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę, ostrożność i przestrzeganie przepisów.

Fot. Ciechanowinaczej.pl

Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godz. 13:15 w Ciechanowie na ul. W. Stwosza. Policjanci ustalili, że 28-letni mieszkaniec Ciechanowa, kierujący motocyklem Yamaha stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się następnie uderzył w ogrodzenie posesji. W wyniku zdarzenia pomimo podjętej reanimacji mężczyzna zmarł. Policjanci prowadzą postępowanie w tej sprawie.

Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność. Przestrzeganie obowiązujących przepisów i stosowanie się do znaków może uratować zdrowie lub życie. Najczęstszą i zbierającą największe „tragiczne żniwo” przyczyną jest brawura i nadmierna prędkość.

Autor: kom. Jolanta Bym


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.