Mazowsze: Tragiczne czołowe zderzenie auta z ciężarówką. Nie żyją dwie młode osoby

W ostatnim okresie kozieniccy policjanci odnotowali wzrost zdarzeń drogowych. Tylko wczoraj i dzisiaj doszło do 3 wypadków, w wyniku których zginęły dwie osoby, a trzy zostały ranne. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność.

Najtragiczniejsze w skutkach zdarzenie miało miejsce wczoraj o godzinie 14:10 w miejscowości Bąkowiec na drodze W-738. Kierujący pojazdem marki VW Golf, 22-letni mieszkaniec powiatu kozienickiego na prostym odcinku drogi wyprzedzając inny pojazd zderzył się czołowo z pojazdem ciężarowym marki MAN. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł kierujący pojazdem VW Golf i jego 23-letni pasażer, mieszkaniec powiatu ryckiego. Droga w miejscu zdarzenia była zamknięta, policjanci zorganizowali objazdy. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o szczególną rozwagę. Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze oraz o nie przecenianiu własnych umiejętności podczas kierowania pojazdami.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c