Mazowsze: Wyciek chemicznych substancji z naczepy TIR-a. Jednostka chemiczna w drodze

Na Mazowszu w miejscowości Bikówek doszło do wycieku substancji chemicznej z naczepy TIR-a. Na miejsce udała się jednostka chemiczna z Warszawy. 

Do zdarzenia doszło na Drodze Krajowej 50 w miejscowości Bikówek.

Działania strażaków będą skupiać się na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl