Mazowsze: Zderzenie motocyklisty z koniem. Koń nie przeżył wypadku

Kierowca motocykla na terenie gminy Radziejowice zderzył się z koniem. Niestety zwierzę nie przeżyło, a 42-latek został przetransportowany do szpitala przy pomocy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Fot. OSP Radziejowice

W niedzielę mszczonowscy policjanci zostali poinformowani o wypadku drogowym z udziałem motocyklisty i konia. Na miejscu policjanci ustali, że zwierzę w trakcie wprowadzania go przez właścicieli na posesję, przestraszył się warkotu silnika motocykla i spłoszył się. Jadący w tym czasie motocyklista uderzył w wbiegającego na drogę konia. Zwierzę niestety nie przeżyło zderzenia, a 42-letni mieszkaniec gminy Radziejowice został przetransportowany do szpitala przy pomocy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Pamiętajmy, że na drodze najważniejsze jest skupienie i rozwaga kierowcy. Prędkość dostosowujemy nie tylko do warunków atmosferycznych, ale także do warunków na drodze oraz terenu na jakim w danej chwili się znajdujemy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.