Meczet na Ochocie obrzucony świńskimi głowami. Muzułmanie oburzeni

Kilka dni temu otworzono Ośrodek Kultury Muzułmańskiej na warszawskiej Ochocie. Budowa trwała od 2010 roku aż do teraz z powodu problemów z inwestorami, a także ostrzelania meczetu z broni automatycznej. Po ukończeniu budowy nie jest lepiej. Niedawno obrzucono meczet świńskimi głowami. Muzułmanie są oburzeni.

Ośrodek Kultury Muzułmańskiej. Fot. Wikipedia

Ośrodek Kultury Muzułmańskiej. Fot. Wikipedia

Świńskie głowy znaleziono nie tylko w meczecie, ale także na parkingu przed świątynią. Należy dodać do tego, że muzułmanie nie jedzą wieprzowiny i uważają świnie za zwierzęta nieczyste. Taki akt uważany jest więc za profanacje. Na jednej ze stron zrzeszających muzułmanów wre od komentarzy. Duża część wypowiedzi jest odpowiedzią na prowokacje Polaków, którzy negatywnie wypowiadają się o islamie. Oto kilka z nich (pisownia oryginalna):

„Polacy kompletnie ślepi na ostateczne Objawienie i Wiadomość do ludzkości od Boga Wszechmogącego, ktory wysłał ostatecznego proroka i zesłał ostatnia księgę Koran. Iluż dzis ludzi zycie tego świata zaslepilo przed wiara w Jednego Boga. Wojny, Muzyka, patriotyzm – wszystko na nic jeśli nie czczisz Tego, ktory stworzył wszystko co istnieje – ALLAH prawdziwy Bog!”

„Islam jest piękny , akceptujemy wszystkich w rożnych naszych arabskich krajach gdzie duzo Polaków pracuje i charuja na zycie by mieć cos zeby wyżywić rodzine a takich ja wy rasistow to bayubayu i tralala”

„Piardu piardu… A prawda jest taka że największą ilośc zasiłków biorą Polacy… Polska jest pierwszym krajem po Meksyku z największą liczbą emigrantów. Widać jak wam dobrze w tym waszym bogatym kraju raso panów albo raczej raso kranów. Dla debili którzy chcą zmknąć granice i szczekają na forach powiem tylko tyle – Arabów zawsze będzie pelno we Francji i Anglii i nie macie prawa żadnemu Arabowi nic powiedzieć ze względu na byłe kolonie Brytyjskie i Francuzkie – jesteśmy tam legalnie – także jak Anglia wyjdzie z Euro to was już nie przybędzie a Arabów za to tak. I tyle w tym temacie”

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]