Medalistka olimpijska ma COVID-19! Polka przekazała jak się czuje

Medalistka olimpijska z Vancouver i Soczi Luiza Złotkowska przekazała w mediach społecznościowych, że zmaga się z zakażeniem koronawirusem. 

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Luiza Złotkowska ma pozytywny wynik testu na COVID-19. Wczoraj za pośrednictwem Facebooka przekazała informacje na temat swojego stanu zdrowia.

„Zdrowa, młoda i wysportowana… a jednak koronawirus jest bezwzględny. Mam pozytywny wynik na COVID.  Kilka dni temu straciłam węch i smak, głowa mi pęka, po wejściu na piętro muszę wyrównywać oddech. Siedzę grzecznie w domu z wielka nadzieją, że nic się nie pogorszy, bo przecież w szpitalu miejsca brak.”
-napisała w mediach społecznościowych medalistka olimpijska.

Dodała również, że na temat kwarantanny dowiedziała się wszystkiego z aplikacji. Zaznaczyła, że jest to dobra alternatywa, aby nie angażować niepotrzebnie służb, by mogły pomagać bardziej potrzebującym. Zaapelowała także do wszystkich, aby na siebie uważali.

Luiza Złotkowska jest polską łyżwiarką szybką i brązową medalistką igrzysk w Vancouver i srebrną medalistką w Soczi. Trzykrotnie zdobyła zimową uniwersjadę w Harbinie. Jes też rekordzistką Polski w dystansie na 5 kilometrów. 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c