Media Expert przejmuje dużą sieć sklepów i serwisów samochodowych!

Spółka Terg, do której należy sieć Media Expert przejmuje serwisy samochodowe i sklepy Norauto. Szczegóły transakcji nie zostały ujawnione. Wiadomo, że Media Expert wzbogaci się o 21 nowych lokalizacji w całym kraju. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Norauto Polska to duża sieć sklepów i profesjonalnych serwisów samochodowych w całym kraju. Jak się okazuje, zostanie ona przejęta przez Media Expert, a dokładnie przez spółkę Terg, do której należy sieć Media Expert. Nie są znane szczegóły transakcji.

Wiadomo jedynie, że o zakup Norauto Terg wnioskował do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w grudniu 2020 roku i dostał zgodę przedsięwzięcie. Oznacza to, że w  byłych serwisach samochodowych i sklepach zostaną otwarte już wkrótce sklepy Media Expert. Łącznie ma ich być około 21 na terenie całej Polski.

W ostatnich dniach dużo mówi się o przejęciach jednych spółek przez drugie. Ostatnio podobnej transakcji dokonało Leroy Merlin, które jeden z obiektów handlowy sklepu Tesco. W sumie już firma meblarska odkupiła cztery takie placówki w Polsce. Podobnie Castorama Polska, która od Tesco odkupiła pięć sklepów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c