Megapromocja w poniedziałek w Biedronce. 1+1 gratis do wyczerpania zapasów zapasów

W najbliższy poniedziałek, każdy miłośnik słodkości i naturalnych produktów powinien zwrócić uwagę na wyjątkową ofertę sieci sklepów Biedronka. Znany z dbałości o atrakcyjne ceny detalista ogłosił specjalną promocję „1+1 gratis” na wybrane produkty – miody marki Złota Pasieka.

Fot. Biedronka.pl

W promocyjnej ofercie znajdą się miody słonecznikowy oraz lipowy, które są pozyskiwane z europejskich pasiek, co gwarantuje ich wysoką jakość. Klienci będą mogli skorzystać z okazji zakupu dwóch słoików miodu w cenie jednego. Promocja ta dotyczy miodu słonecznikowego w słoiku o wadze 470 g oraz miodu lipowego w słoiku 400 g.

Cena promocyjna została ustalona na 6,99 zł, co stanowi atrakcyjną ofertę w porównaniu do regularnej ceny, która wynosi 13,99 zł za słoik miodu słonecznikowego i 14,87 zł za słoik miodu lipowego. To oznacza, że klienci mogą zaoszczędzić aż 50% wartości produktu.

Warto zaznaczyć, że oferta jest limitowana i obowiązuje tylko w wyznaczonym dniu, czyli 12 lutego, i tylko w poniedziałek. Poza tym, zakupy są ograniczone do dwóch słoików miodu na kartę Moja Biedronka, co pozwala wielu klientom skorzystać z promocji.

Sklepy Biedronka są znane z tego, że regularnie organizują tego typu akcje promocyjne, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Dlatego też, zaleca się, aby zainteresowani udali się do najbliższego sklepu wcześnie, ponieważ produkty są dostępne do wyczerpania zapasów.

Pamiętajmy, że miód to nie tylko smaczny dodatek do herbaty czy pieczywa, ale również produkt o wielu właściwościach zdrowotnych. Dlatego też, promocja w Biedronce to świetna okazja, aby zaopatrzyć się w naturalny produkt w bardzo przystępnej cenie. Nie przegapcie tej słodkiej okazji!

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]