Mercedes potrącił rowerzystkę. Kierowca nie zauważył nadjeżdżającej kobiety

59-letni mężczyzna kierujący mercedesem tak był skupiony na włączeniu się do ruchu na ulicy Puławskiej, że nie zauważył nadjeżdżającej rowerzystki. Kobieta została potrącona. 

Fot. Straż Miejska

Tuż po godzinie 20 strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego patrolując okolice Mokotowa zatrzymali się przy ulicy Puławskiej na pasie do skrętu w lewo w ulicę Kuropatwy. Czekając na zmianę świateł funkcjonariusze zobaczyli wyjeżdżającego z niej mercedesa.

Kierowca nie zauważył kobiety jadącej wyznaczoną ścieżką i uderzył w jej rower. Rowerzystka upadła kilka metrów dalej. Strażnicy natychmiast zabezpieczyli miejsce zdarzenia by inne pojazdy na nią nie najechały i zaczęli udzielać jej pomocy, gdy nagle pojawili się ratownicy pogotowia ratunkowego. Oni także widzieli wypadek i natychmiast zareagowali. Kobieta uskarżała się na ból głowy i nogi. Pogotowie zabrało ją do szpitala w Piasecznie. Strażnicy miejscy zabezpieczali miejsce zdarzenia do przyjazdu policji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c