Mężczyzna do ciężarnej: „Ty ku**o, szmato, wprowadzasz zamęt ścierwo”

Nasza Czytelniczka przesłała nam opis sytuacji w jakiej znalazła się jej ciężarna bratowa. Została na ulicy zwyzywana za… kolor sukienki.

Fot. Pixabay / Czytelniczka

„Pisze do Państwa, ponieważ jestem wstrząśnięta sytuacją związaną z moją bratową, (…) która spotkała się z chamstwem i idiotyzmem” – pisze nasza Czytelniczka

„Stała na chodniku i szukała czegoś w telefonie, nagle słyszy bluzgi „Ty kurwo, szmato, co Ty wyprawiasz”, ona podnosi głowę żeby zobaczyć co się dzieje i do kogo to, a to było do niej…. zbliża się do niej agresywnie Pan w starszym wieku, wraz z małżonką i mówi „czy Ty nie rozumiesz, że wprowadza zamęt na tym świecie, ścierwo”.

Ona wystraszona, nie wie o co chodzi, na pytanie dlaczego to do niej mówią też nie uzyskała odpowiedzi tylko wyzwiska. Więc się wycofała z rękami ku górze i odeszła od nich… (oczywiście nie była tam sama tylko sporo ludzi było dookoła) No i na szczęście na tym tylko się skończyło. Bo bratowa jest w 4 miesiącu ciąży i ubrała była w tunikę, i dopiero później zorientowała się, że to chyba właśnie o tą tunikę chodziło.

Jestem zażenowana jak Ci ludzie są ograniczeni w swoich malutkich umysłach…. Po prostu idioci. Nie chcę wypowiadać się na temat LGB tutaj, ale czy każdy kto będzie miał ubranie, torebek itp. w tęczowych kolorach może być za to obrażany, wyzywany?”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.