Mężczyzna miał onanizować się w tramwaju. „Krzyknęła spier***j”

Napisała do nas Czytelniczka, która chce ostrzec przed mężczyzną, który onanizował się w tramwaju.

Fot. Warszawa w Pigułce

„Nie bardzo wiem, gdzie poniżej opisaną sytuację zgłosić, ponieważ wydaje mi się, że policja po fakcie nie przyjmie zgłoszenia” – pisze nasza Czytelniczka.

„W dniu dzisiejszym byłam świadkiem dziwnej sytuacji. Jechałam jak codziennie po godzinie 6.00 tramwajem nr 1. Zajęta byłam czytaniem książki więc nie rozglądałam sie po tramwaju, ale nagle kobieta siedząca siedzenie dalej krzyknęła „spier***laj”. Odruchowo podniosłam głowę i zobaczyłam mężczyznę wysiadajacego w pospiechu z tramwaju przy Rondzie Żaba, który sie onanizował. Żaden ze współpasażerów nie zareagował, ale nawet nie jetem pewna czy ktoś przez tych kilka chwil to zauważył. Może mogli byście ostrzec jakoś mieszkańców Bródna, żeby uważali i mieli oczy szeroko otwarte. Nie mam pojęcia czy to była jednorazowa „akcja” ale nie każda kobieta czy dziecko zareagują w takiej sytuacji”.

Pamiętajcie, by podobne sytuacje zawsze zgłaszać na policję. W dużej ilości przypadków w pojazdach komunikacji miejskiej jest zainstalowany monitoring, dzięki któremu można rozpoznać sprawcę.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c