Mężczyzna na barierkach mostu Śląsko-Dąbrowskiego. Akcja policji

Policjanci z Pragi Północ uratowali mężczyznę, który próbował targnąć się na swoje życie. Mundurowi w ostatniej chwili ściągnęli 32-latka z barierki na Moście Śląsko-Dąbrowskim i udzielili mu pierwszej pomocy. Mężczyzna bardzo szybko trafił pod specjalistyczną opiekę.

By Adrian Grycuk – Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=63455014

Wczoraj, około godz. 9.00 policjanci z zespołu wywiadowczo-patrolowego północnopraskiej komendy otrzymali informację od radiooperatora, że na Moście Śląsko-Dąbrowskim stoi mężczyzna za barierkami. Funkcjonariusze natychmiast zareagowali i udali się na miejsce. Policjant Krzysztof odwrócił jego uwagę, dzięki temu jego kolega z patrolu Sebastian sprawnie ściągnął 32-latka w bezpieczne miejsce, po czym wezwali na miejsce karetkę pogotowia, która udzieliła mężczyźnie specjalistycznej opieki. Podczas całego zdarzenia 32-latek był bardzo agresywny, krzyczał, że „i tak skoczy z mostu”. Jak się okazało, w organizmie miał prawie 3 promile alkoholu.

Policjanci wykazali się zdecydowanym działaniem i pełnym profesjonalizmem. Dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji nie doszło do tragedii.

Pamiętaj, jeśli znalazłeś/aś się w trudnej sytuacji życiowej, potrzebujesz pomocy lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje pomocy skontaktuj się z Centrum Wsparcia pod numerem telefonu 800 702 222. Pracownicy pełniący dyżur na linii to specjaliści, których celem jest wskazanie drogi wyjścia z sytuacji kryzysowych. Centrum działa 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu. Anonimową i bezpłatną pomoc można otrzymać przez telefon, czat oraz e-mail.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c