Mężczyzna robił sobie dobrze w tramwaju, siedząc obok zszokowanej kobiety. „Bardzo proszę ostrzec Czytelniczki”

„Bardzo proszę ostrzec czytelniczki” – głosi treść maila, który dotarł na naszą skrzynkę redakcyjną. Okazało się, że zszokowana kobieta była świadkiem masturbacji mężczyzny, który usiadł koło niej w tramwaju.

Fot. Czytelniczka

Tramwaj numer 17, numer 3250, 14.05, na wysokości GUS-u, w kierunku Mordoru, przepłoszyłam zboczeńca, który masturbował się siedząc obok mnie na ostatnich siedzeniach z tyłu tramwaju.

Zrobiłam awanturę i krzyczałam na niego, uciekł na najbliższym przystanku (GUS) w kierunku pola mokotowskiego. Ciemne włosy, zarost, okulary korekcyjne w metalowych oprawkach, średniego wzrostu, około 182-185.

Stanęłam w bezpiecznej odległości i zrobiłam mu kilka zdjęć, które przesyłam. Proszę nie przechodźcie obok tego tematu obojętnie.

Radzimy, by takie zdarzenia jak najszybciej zgłaszać na policję. W większości pojazdów komunikacji miejskiej jest zainstalowany monitoring. Nagrania przechowywane są tylko jakiś czas, więc ważna jest szybkość reakcji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.