Mężczyzna skoczył z mostu. Sam wyszedł na brzeg

Mężczyzna skoczył z mostu Śląsko-Dąbrowskiego. Okazało się, że wyszedł sam. Na brzegu został zatrzymany przez policję.

Fot. Warszawa w Pigułce

Mężczyzna okazał się być 29-letnim obcokrajowcem, najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu.

Jego stan jest dobry. Został zatrzymany przez policję. Czynności trwają.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl