Mężczyzna spadł z przyczepy, ta po nim przejechała. Zginął na miejscu

Do zdarzenia doszło wieczorem na drodze między Ochudnem, a Porządziem (pow. wyszkowski). W wyniku wypadku zginęła jedna osoba. Na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratora.

Ze wstępnych ustaleń wynika że, 64-letni mężczyzna siedział na dyszlu przyczepy rolniczej przewożącej siano. W pewnym momencie zsunął się i wpadł pod przyczepę, która po nim przejechała. Niestety mieszkaniec gminy Wyszków w wyniku poniesionych obrażeń zginął na miejscu.

Kierująca ciągnikiem rolniczym kobieta była trzeźwa.

Śledczy na miejscu tragicznego wypadku wykonali m. in. oględziny pojazdu, miejsca, sporządzili szkice zdarzeniowe. Dalsze postępowanie wyjaśni szczegółowy przebieg i okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego. Aby uniknąć poważnych zdarzeń apelujemy, do rolników korzystających z maszyn rolniczych, aby pamiętali, że niestosowanie się do podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz brak respektowania przepisów może doprowadzić do tragicznych w skutkach zdarzeń.

Droga między Ochudnem, a Porządziem była zablokowana.

Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego wspólnie z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przebieg i okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c