Miał sądowy zakaz zbliżania się do własnej matki! Złamał go!

Policjanci z Woli zatrzymali agresywnego 37-letniego mężczyznę, który złamał sądowy zakaz zbliżania się do matki. Mężczyzna miał też grozić kobiecie pozbawieniem życia. 37-latek trafił do policyjnej celi. Podejrzany usłyszał łącznie osiem zarzutów karnych i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Fot. Policja

Przed północą policjanci z Woli otrzymali zgłoszenie, z  którego wynikało, że do lokalu „dobija się” mężczyzna. Na miejscu okazało się, że pijany syn próbuje wejść do mieszkania matki. 37-latek był agresywny i nie chciał wykonywać poleceń policjantów. Kiedy został obezwładniony został doprowadzony do komendy. Funkcjonariusze ustalili okoliczności całej sytuacji. Okazało się, że mężczyzna od lutego nachodził matkę i awanturował się. W końcu kobieta zdecydowała się złożyć zawiadomienie w tej sprawie. Dodatkowo opowiedziała policjantom, że jej syn groził jej pozbawieniem życia.

Sprawa trafiła do wydziału dochodzeniowo-śledczego. Policjanci zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał łącznie osiem zarzutów dotyczących złamania sądowego zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej oraz kierowania gróźb karalnych. Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie wobec mężczyzny środka izolacyjnego i decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za to może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c