Miała być przesunięta, nie będzie jej wcale. Rok 2020 bez Nocy Muzeów!

W tym roku, po raz pierwszy nie odbędzie się Noc Muzeów. Organizatorzy przedsięwzięcia podjęli decyzję, że wydarzenie będzie przełożone na rok kolejny. 

Muzeum Neonów, fot. Adam – Warszawa w Pigułce

W związku z pandemią koronawirusa nie odbędzie się w tym roku Noc Muzeów. Pierwotna koncepcja przewidywała przeniesienie wydarzenia z maja na okres powakacyjny.

Ostatecznie jednak organizatorzy zdecydowali, że w tym roku mieszkańcy Warszawy będą musieli obejść się smakiem. A wszystko podyktowane jest względami bezpieczeństwa.

Na pocieszenie warszawskie muzea przygotowały na zbliżający się weekend wiele atrakcji, które zostaną zaprezentowane w wersji zdalnej.

Pomysł będzie realizowany, m.in. przez Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie, Muzeum Literatury, Zamek Królewski czy też Muzeum Sportu i Turystyki. Szczegóły mają być dostępne na stronie internetowej warszawskiego organizatora Nocy Muzeów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c