Michał Urbaniak trafił do szpitala. Jest w ciężkim stanie

Wybitny muzyk jazzowy trafił do szpitala w Aninie. Jest w bardzo złym stanie. Informacje przekazał dziennikarz Hirek Wrona podczas rozdania nagród Popkillery 2020. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Michał Urbaniak przebywa w Instytucie Kardiologii w Aninie. Informacje o pobycie w szpitalu przekazał Hirek Wrona podczas wczorajszej gali wręczenia nagród Popkillery 2020. W imieniu muzyka odebrał nagrodę za całokształt zasług dla kultury hip-hop. Całą sytuację opisał na Twitterze Michał Płociński, dziennikarz „Rzeczpospolitej”.

„Michał jest w bardzo złej sytuacji zdrowotnej i taka prośba już ode mnie, nie od niego – jeśli ktoś w coś wierzy, to niech tam się pomodli, a jeśli nie wierzy, to niech trzyma za niego kciuki”

-powiedział Wrona.

Dodał również, że Michał Urbaniak wysłał do niego SMS, w którym dziękuje za wyróżnienie.

Michał Urbaniak to znakomity polski muzyk jazzowy, kompozytor i aranżer., założyciel zespołu Urbanator. Brał udział w wielu projektach, pracując z artystami na całym świecie. Napisał muzykę do wielu amerykańskich filmów. Wystąpił również w filmie „Mój rower”, za co dostał nagrodę Orła.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c