Michał Witkowski przynosi wstyd warszawiakom promując… SS

Michał_Witkowski_SS

Znany bloger, dziennikarz i celebryta, Michał Witkowski pojawił się ostatnio na Fashion Week w Łodzi w kapeluszu z symbolem SS. Sprawa jest o tyle bulwersująca, że Witkowski wszędzie przedstawia się, jako „warszawski bloger”. O sprawie poinformowało Radio ZET.

Urodził się, wychował i wykształcił we Wrocławiu więc być może nie studiował historii stolicy dość wnikliwie i nie wie, co Warszawa „zawdzięcza” zbrodniczej, hitlerowskiej organizacji. Witkowski często występował już w strojach Milicji Obywatelskiej czy maskach gazowych. To, co zrobił jednak teraz woła o pomstę do nieba.

Jedna z osób będących na pokazie powiadomiła mailowo prokuraturę, która już wszczęła śledztwo w tej sprawie. Jeżeli łódzka prokuratura postawi zarzuty blogerowi, będzie mu groziło do dwóch lat więzienia za propagowanie symboli faszystowskich. Bloger oficjalnie przeprosił w rozmowie z SE.pl. Jak powiedział, nakrycie głowy przygotował mu jego stylista, a on… nie skojarzył symboli na kapeluszu z ideologią nazistowską.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.