Mieszkańcom przeszkadzają głośne tramwaje wjeżdżające na pętlę. Chcą zrobić protest!

Niektórzy mieszkańcy Bielan mają problem z hałasem. Powodem są tramwaje wjeżdżające na pętle. 

Fot. Facebook

„Czy nikomu oprócz mnie i może kilku sąsiadów mieszkających przy pętli na Piaskach nie przeszkadza wycie tramwajów wjeżdżających na pętlę.” – pyta Pan Jacek.

„Przecież to qżwa łeb pęka od bladego świtu do czarnej nocy. ZTM l*** na to kładzie a tu się żyć nie da. Może jeśli znajdzie się silna grupa zrobimy protest jak na ulicach i będziemy chodzili w kółko przez przejście przez tory. Jak się zrobi korek na pół miasta to może wreszcie ktoś zareaguje.” – dodaje mężczyzna.

„Akurat paraliżowanie zbiorkomu jest dla mnie skrajnie nieodpowiedzialne, ale faktycznie, od jakiegoś czasu hałas na torach na pętli mocno się wzmógł. Czy nastąpiły jakieś duże zmiany am, poza dorzuceniem innych, niż 22 linii?” – pisze Pani Milena. 

A dla wszystkich wysoko wrażliwych na dźwięki osób (wtedy drażliwość na dźwięki wynika z czego innego niż wada charakteru 😉 ) polecam słuchawki wyciszające z aktywnym szumem. Cudne są.” – mówi Pani Agnieszka.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.