Mieszkanka Kabat: Tajemniczy obklejacz. Jest zgłoszenie na policję

Mieszkanka Kabat na jednej z grup na Facebooku apeluje do mieszkańców o zgłoszenie do spółdzielni „tajemniczego obklejacza”, który przykleja karne nalepki na szybach samochodu.

Fot. Pixabay

Witam sąsiadów z SMB Kabaty a szczególności tych mieszkających przy nowym parkingu wzdłuż ul. Rosoła na przeciw Lidla. Buszuje tu tajemniczy „obklejacz” samochodów karnymi łosiami a czasami nawet opluje (delikatnie mówiąc) szybę kierowcy, który nie stoi na wyznaczonym miejscu parkingowym.

Jak wiemy, niestety pogorszyła nam się sytuacja i mamy brak miejsc. Każdy stara się jak może i staje tam gdzie jeszcze się da. Przy zatoczce na rogu Wąwozowej i Rosoła mamy zakaz parkowania ale i tak musimy tam parkować bo nie ma gdzie. (Kto wymyślił ten zakaz powinien się mocno stuknąć w głowę) to tylko skromna moja opinia.

Moja prośba jest taka, kto widział lub zna osobnika proszę o zgłoszenie go do naszej spółdzielni. Ja dziś jadę na policje ze zdjęciami mojego obklejonego auta – 7 naklejek ! w tym na lusterkach i przedniej szybie! Co jest karalne z kodeksu karnego oraz wykroczeń.

Proszę, bądźmy dla siebie mili i uprzejmi a nie utrudniajmy sobie życie, które i tak czasami jest ciężkie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.