Mikołajkowe atrakcje

Santa

W najbliższy weekend w stolicy organizowane są liczne atrakcje. Sporządziliśmy listę 5, które – naszym zdaniem – zasługują na uwagę:

1. Iluminacje – Iluminacje planowane są 6 grudnia na Starym Mieście o godz. 17.00, po zmroku w Łazienkach Królewskich (otwarte do 22.00) oraz w pobliżu Dworca Wileńskiego. Zapewne jest ich więcej, jednak te 3 są najbardziej imponujące.

2. Przejazd Motocyklowych Mikołajów – 7 grudnia o 10.30 spod bramy nr 2 Stadionu Narodowego wyruszą motocyklowi Mikołaje. Motomikołajki to już tradycja – setki Mikołajów i ich wspaniałe maszyny to dopiero wstęp do prawdziwej imprezy.

3.  Wystawa kotów – koty to urocze, milutkie zwierzątka, a ponieważ sami posiadamy jednego rasowca gorąco zachęcamy do odwiedzenia wystawy kotów rasowych w Arena Ursynów 6 i 7 grudnia do godz. 16.00.

4. Targ Rudolfa – 6 grudnia Targ Rudolfa na Wilczej 28a pełen jest produktów, pomysłów na prezenty i darmowych zabaw dla naszych pociech. Wstęp wolny od 12.00 do 18.00.

5. Festiwal Słodyczy Świata w Wilanowie – W dniach 5, 6 i 7 grudnia wszyscy miłośnicy łakoci powinni udać się do zbiegu ulic Al. Wilanowskiej i ul. Przyczółkowej na Wilanowie. Na wysatwie będą łakocie z różnych krajów, m.in. Grecji, Turcji, Hiszpanii, Włoch, krajów arabskich, azjatyckich i innych. Wystawa czynna jest do 7 grudnia do godz. 19.00.

Podobał Ci się ten artykuł? Polub nasz fanpage na Facebooku!
www.facebook.com/warszawawpigulce

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]