Milimetry od tragedii. Nastolatek dźgnięty nożem nad Wisłą. Zdjęcia ze szpitala przerażają

Wczoraj opisaliśmy historię 17-latka, który został dźgnięty nożem nad Wisłą. Żeby unaocznić powagę sytuacji pokazujemy blizny. Co by się stało, gdyby ostrze przebiło tętnicę szyjną?

Fot. Archiwum prywatne

„W nocy z 17 na 18 lipca 2020r . Ok godz 1°° na plaży pod mostem Poniatowskiego miał miejsce atak nożownika. 17 i 20 latek zostali zaatakowani i dźgnięci nożem w szyję.

Proszę wszystkie osoby mające jakąkolwiek wiedzę w tej sprawie o kontakt w wiadomości prywatnej. Proszę bardzo o pomoc i nagłośnienie tej sprawy gdzie się tylko da.

Wyznaczyłam nagrodę dla osoby która pomoże we wskazaniu sprawcy. Proszę pomyśleć gdyby trafiło na Wasze dziecko, brata, siostrę czy inna bliską osobę. Nie można dopuścić, by osoby które chodzą z nożem i bez żadnego zawahania chcą odebrać innym życie chodziły po ulicach bezkarnie. Błagam jako matka o pomoc w ustaleniu sprawcy napaści na moje dziecko. Gwarantuje anonimowość.
#warszawa
#mostponiatowskiego
#atak
#ataknozownika” – pisze mama chłopaka.

Ktokolwiek ma wiedzę na temat tamtych wydarzeń proszony jest o kontakt z mamą pokrzywdzonego, bądź z policją, która od razu zajęła się sprawą.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c