Mimo koronawirusa podwyżka cen za parkingi? Powraca pomysł wyższych stawek za parkowanie!

Mimo tego, że wciąż trwa epidemia, Warszawa nie rezygnuje z pomysłu podwyżki cen za parkowanie. Projekt powraca, a obrady nad nim zaplanowano jeszcze w tym miesiącu.

Fot. ZDM

Warszawski ratusz potwierdził, że projekt podwyżki cen za parkowanie nie stracił na aktualności i będzie niebawem rozpatrywany.

Jak przyznała rzecznik warszawskiego ratusza Karolina Gałecka, poprzedni nawał różnych istotniejszych sprawił, że projekt wisiał w próżni. W tym miesiącu radni mają zdecydować, czy jego założenia wejdą w życie.

Jeśli okaże się, że projekt zyska przychylność radnych, wówczas nowy taryfikator wejdzie w życie w okolicach wakacji lub zaraz po ich zakończeniu.

Jakiego rzędu podwyżek należy się spodziewać? Według planów, godzina postoju ma zdrożeć z 3,00 zł na 3,90 zł, zaś kara za nieopłacenie postoju wzrośnie aż pięciokrotnie i wyniesie 250 zł!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c