Mimo reanimacji, nie udało się jej uratować. Nie żyje dziennikarka

W czwartek rano zmarła Anna Szulc, wieloletnia dziennikarka „Newsweek” i laureatka nagrody Grand Press. Jak przekazała Renata Kim, mimo godzinnej reanimacji, nie udało się jej uratować.

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

W czwartkowy poranek zmarła ceniona dziennikarka, Anna Szulc. Współpracowała od lat z tygodnikiem „Newsweek”. Informację o śmierci przekazała jej redakcyjna koleżanka, Renata Kim. Poinformowała, że pomimo godzinnej reanimacji, dziennikarki nie udało się uratować.

Wielu dziennikarzy opublikowało w mediach społecznościowych wspomnienia o kobiecie. Pojawiły się także wyrazy współczucia dla rodziny dziennikarki. W ten sposób pożegnał ją również mąż, publikując wzruszający wpis.

Anna Szulc do „Newsweek” przeszła z „Wprost”. Wcześniej natomiast pracowała w „Gazecie Krakowskiej”. Była mocno związana z Krakowem, wydała dwie książki: „Stacja Kraków” i „Krakowscy Czarodzieje”. Była laureatką nagrody Grand Press w kategorii reportaż prasowy, otrzymała także Europejską Nagrodę Dziennikarską.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c