Minister zdrowia ujawnia dzisiejszą liczbę przypadków! Zatrważające dane!

Dziś Adam Niedzielski na antenie radia TOK FM ujawnił dokładne dane dotyczące dzisiejszej liczby nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Liczba jest zatrważająca, notuje się 40 procentowy wzrost względem poprzedniego tygodnia!

Gościem porannego programu na antenie radia TOK FM był minister zdrowia, Adam Niedzielski. Przekazał, że sytuacja w kraju nie wyglada dobrze. Dzisiejsza dobowa liczba zakażeń wyniosła aż 12 146 nowych zachorowań. Jest to prawie 40 procentowy wzrost względem ubiegłego tygodnia.

Adam Niedzielski dodał, że dziś około południa zaplanowana jest konferencja w sprawie dalszych obostrzeń w kraju. Wcześniej jednak, ze względu na ogromny wzrost przypadków, odbędą się jeszcze ostatnie dyskusje w tej sprawie. Jak podkreślił minister zdrowia, ostatnie dni pokazały, że należy ograniczyć ruch m.in. na południowej granicy Polski, zregionalizować obostrzenia, a także wprowadzić dodatkowe zmiany związane z zakrywaniem ust i nosa.

Nowe decyzje miałyby wejść w życie już od najbliższej soboty, 27 lutego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c