Minister Zdrowia wzywa do wyjaśnień rektora WUM!

„Sprawa szczepień ma wymiar formalny i etyczny. Formalny zweryfikuje kontrola @NFZ_Centrala” – napisał na twitterze minister zdrowia Adam Niedzielski. 

„W wymiarze etycznym – w związku z informacjami dot możliwej obecności Rektora przy szczepieniach – poprosiłem o ustosunkowanie się pisemnie do tej informacji.” – napisał minister. 

„Nagłe oświadczenie Rektora WUM niestety pogrążyło Uczelnie…

Wszystko próbuje się zwalić na spółkę „CENTRUM MEDYCZNE WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ” (NIP: 5262508021). Uczelnia w spółce ma 100% udziałów… Szuka się prostego kozła ofiarnego, a jak informowaliśmy Rektor był obecny podczas szczepień celebrytów. To fakt, który potwierdzą wszyscy.
Dziennikarze słusznie zauważyli, że próby tłumaczenia się WUM że niby to akcja promocyjna są całkowicie niewiarygodne w świetle zasłaniania się RODO w ujawnieniu celebrytów, którzy mieliby promować całą akcję.” – napisali studenci na profilu ZUM na WUM.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c