Młoda kobieta podejrzana o kradzież w perfumerii. Policja publikuje jej wizerunek

Policjanci z ursynowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą dochodzenia w sprawach kradzieży kosmetyków zaistniałej w jednej z perfumerii na warszawskim Ursynowie.

Fot. Komenda Stołeczna Policji

„Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje mężczyzn opublikowanych na zdjęciach, proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Janowskiego 7 w Warszawie” – apeluje policja.

Z zapisu monitoringu zabezpieczonego przez policjantów w trakcie prowadzonego dochodzenia wynika, że przestępstwa mogła się dopuścić kobieta w wieku około 30 lat ubrana z żółtą zimową kurtkę i jasną czapkę.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanej kobiety lub jej obecnego miejsca pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ul. Janowskiego 7 na warszawskim Ursynowie. Informacje można przekazać dzwoniąc na numery tel. 22 603 19 78 (czynny całą dobę) lub 510 179 964 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.