Młoda piosenkarka zaatakowana na Mokotowie!

Jak relacjonuje Onet, Viki Gabor wraz ze swoim ojcem została zaatakowana na jednej z warszawskich ulic. Piosenkarkę obrzucili wyzwiskami, z jej opiekuna pobili. 

Fot. Łukasz Kalinowski/East News

Jak opisuje Onet, do zderzenia doszło 11 września w późnych godzinach wieczornych. 13-latka z rodzicami wybrała się na zakupy przy ulicy Konstruktorskiej. Razem z mamą czekała przed sklepem, a ojciec wszedł do środka. Wtedy zauważyła dwóch młodych mężczyzn, którzy wobec niej zaczęli używać wulgaryzmów i kazali oddać pieniądze.

Kiedy ze sklepu wyszedł ojciec piosenkarki i zwrócił mężczyznom uwagę, rzucili go na ziemię i zaczęli kopać. Zauważył to ochroniarz, który wezwał policję, a sprawcy w tym czasie uciekli. Mężczyźnie udzielono pomocy medycznej, a policja ustaliła okoliczności napaści. Po kilku minutach udało się zatrzymać agresorów, którzy byli pod wypływem alkoholu. Usłyszeli zarzuty usiłowania rozboju. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Viki Gabor jest młodą piosenkarką pochodzenia romskiego, która zwyciężyła w 17 konkursie piosenki Eurowizji dla Dzieci. Wygrała drugą edycję programu The Voice Kids. Od tego czasu współpracowała z czołowymi polskimi wykonawcami i twórcami, między innymi z Kayah. Nagrała takie utwory jak „Superhero” czy „Ramię w Ramię”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c