Młodzież Wszechpolska organizuje protest: „STOP agresji LGBT”

„Od kilku lat w Polsce nasila się rewolucja antykulturowa spod znaku tęczy. Przekraczane są kolejne granice – coś, co było nie do pomyślenia jeszcze dekadę temu, dzisiaj powoli staje się normą. „Cipkomaryjki”, odrażające parodiowanie Najświętszego Sakramentu i mszy świętej, czy ostatnie ekscesy z wieszaniem tęczowych flag na pomnikach, to tylko niektóre przykłady działań lewicowych aktywistów i bojówkarzy.”  – czytamy w wydarzeniu.

Fot. Pixabay

„Dzisiaj lewica chce z Michała Sz. ps. „Margot” uczynić męczennika i ofiarę represyjnego państwa, które rzekomo prześladuje aktywistów LGBT. Tymczasem sąd zdecydował o aresztowaniu „Margot” nie za jego poglądy, tylko za zdemolowanie legalnie jeżdżącej furgonetki fundacji pro-life i fizyczną napaść na jej działacza.

Dla lewicy jak zwykle fakty nie mają żadnego znaczenia, liczy się tylko „kto kogo”.

Nasze społeczeństwo znajduje się w przełomowym momencie. Jeśli polscy patrioci, narodowcy i katolicy nie stawią teraz wyraźnego oporu tęczowej wspakkulturze, za 10 lat możemy żyć w zupełnie innym kraju.

Nie bądź bierny. Nie myśl, że skoro rządzi partia, która na ustach ma patriotyczne frazesy, to wszystko jest w porządku. Musimy pokazać, że nie ma w Polsce zgody na lżenie wartości, które zbudowały nasz naród i kulturę.

Dokładne miejsce wydarzenia zostanie podane wkrótce.” – piszą organizatorzy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c