Moc atrakcji dla dzieci za darmo organizuje Legia Warszawa

Dziś  w godz. 08:30-18:00 na Stadionie Legii przy ulicy Łazienkowskiej odbędzie się największa impreza dla dzieci w stolicy. Wspólne świętowanie rozpocznie się 1 czerwca od godzin porannych. Święto Łazienkowskiej to wielki, rodzinny piknik, organizowany przez Legię Warszawa, Fundację Legii oraz Fundację Legia Soccer Schools.

Fot. Materiały organizatora

„W sobotę o godz. 8:30 rozpocznie się organizowane przez Legię Warszawa, Fundację Legii oraz Fundację Legia Soccer Schools Święto Łazienkowskiej. Podczas wydarzenia, na które wstęp jest całkowicie darmowy, uczestnicy będą mogli skorzystać z wielu atrakcji, m.in.: możliwości zwiedzenia autokaru I zespołu Legii, zapoznanie się z ofertą sekcji sportowych na specjalnie przygotowanych stanowiskach, występów tanecznych i muzycznych czy skosztowania posiłków z kilkunastu foodtrucków. Dodatkowo w trakcie trwania sobotniej imprezy w ręce dzieci oddamy klubowe social media – Instagram i Tik Tok – będzie się działo!” – czytamy na stronie Legia.com


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c