Mogło dojść do tragedii! Zrzucali złom z dachu wieżowca! [WIDEO]

To mogło się skończyć tragicznie. Kilka osób zrzucało złom z dachu opuszczonego wieżowca. Jeden z kawałków porysował stojąca na dole auto, ale na szczęście obyło się bez rannych.


„Bezdomni zrzucali dziś złom z 13 piętra pustostanu przy ulicy Wolskiej 45” – pisze nasz Czytelnik. Przypomina też, że 13 czerwca 2020r. doszło tu do innej tragedii – „Nastolatka spadła z tego pustostanu i zginęła. Codziennie wchodzą na dach młodzi ludzie pić alkohol” – dodaje.

„Bezdomni ostatnimi czasy wchodzą na dach i zrzucają złom na parking i przejście koło parkingu, gdzie chodzą ludzie. Tylko czekać na kolejną tragedię aż znowu ktoś spadnie albo dostanie w głowę złomem”. Jak widać na filmie kawałki złomu nie tylko spadają z dużej wysokości na dół, ale są przenoszona przez wiatr i ciężko przewidzieć czy przechodząc tamtędy nie dostaniemy czymś w głowę.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c