Mokotów: Ptaki znowu spadły z nieba. Na miejscu pracowały służby

Wczoraj około 21:30 dostaliśmy informację od czytelniczki, że ptaki znowu spadły z nieba nad Mokotowem. Na miejsce udały się służby. „Otrute ptaki druga seria!!! Wczoraj po godzinie 21:30 ponownie otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące otrutych ptaków na Mokotowie – ta sama lokalizacja – ul. Niegocińska 1. Natychmiast udaliśmy się na miejsce. Tym razem otrutych zostało 26 ptaków – gatunek kawka zwyczajna. 3 walczą o życie.”

„Czy służby zmieniły swoje nastawienie?
Policja i straż miejska ramie w ramie z nami szukali kolejnych konających ptaków. Po 2h przyjechali również policyjni technicy i dochodzeniowcy. Niestety, po raz kolejny nie było kontaktu z Powiatowym Lekarzem Weterynarii. Ponownie nie było również możliwości udzielenia ptakom pomocy weterynaryjnej i rozpoczęcia leczenia. Po raz kolejny konające kawki na lekarza weterynarii muszą czekać co najmniej 10h ….do godziny 7 rano!

3 ptaki rano trafiły do Ptasiego Azylu. Kolejne martwe osobniki zostaną poddane sekcji zwłok.” – pisze na swoim profilu OTOZ Animals Inspektorat Warszawa

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.