Morawiecki: Skoro ratusz nie umie wyremontować „Skry” niech przekaże to nam

W sercu Miasta Stołecznego Warszawy znajdziemy widok jak z filmu katastroficznego. Stadion Skry to kolejny symbol niespełnionych obietnic Platformy Obywatelskiej i Rafała Trzaskowskiego.

Ten obiekt był dumą Polaków i dzięki nam znów może się nią stać. Za rok stadion Skry będzie przeżywał swój jubileusz 100-lecia. Z tej okazji chcemy wykonać jego remont. Zrobimy to, jeśli tylko miasto przekaże nam te obiekty.

Nieudolność to kolejne imię Rafała Trzaskowskiego. Pomimo wsparcia państwa polskiego i regularnego przekazywania pieniędzy – stołeczni przedsiębiorcy nie otrzymują środków na czas, występują również opóźnienia w wypłacie innych świadczeń.

Takich przykładów nieudolności znajdziemy wiele – obiekty sportowe na Marymoncie, Okęciu, czy nie tak dawna katastrofa ekologiczna związana z awarią oczyszczalni “Czajka”. To również brak obiecanych 4 i 5 linii metra i wsparcia dla ofiar mafii reprywatyzacyjnej.

Żeby zarządzać miastem takim jak Warszawa trzeba mieć wizję i zdolności do ich realizacji – taką wizję i zdolność do realizacji miał śp. Prezydent Lech Kaczyński.

Pomimo braku chęci współpracy (kosztem mieszkańców stolicy) polski rząd po raz kolejny wyciąga rękę i oferuje stołecznemu ratuszowi swoje wsparcie. Potrzebna jest tylko dobra wola i postawienie interesów mieszkańców ponad partykularny interes partyjny.

Pokazaliśmy, że potrafimy to zrobić. Czas na ruch ze strony Pana Trzaskowskiego. Będzie to wspaniała okazja, by udowodnił, ile warte są jego deklaracje o wsparciu inicjatyw rządowych i chęci współpracy dla dobra Polaków.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c