Morderstwo w Legionowie. Policja zatrzymała 4 osoby

„W piątek po godzinie 21 na Osiedlu Młodych w Legionowie doszło do zabójstwa młodego mężczyzny. Na miejscu przez całą noc pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. W sprawie zatrzymano trzy osoby w tym kobietę.” O zdarzeniu jako pierwszy poinformował portal Wirtualne Legionowo. – Po godz. 21 policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z ulic Legionowa doszło do awantury. Po przybyciu funkcjonariuszy na miejsce zdarzenia okazało się, że pomimo prowadzonej reanimacji śmierć poniósł mężczyzna. Ofiara odniosła obrażenia zadane ostrym narzędziem. Policjanci zatrzymali na miejscu zdarzenia cztery osoby, które mogą mieć związek z tą sprawą. – mówi komisarz Justyna Stopińska, z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie w rozmowie z Wirtualnym Legionowem.

Na miejscu interweniowała Straż Pożarna i zespół Ratownictwa Medycznego. Na miejsce przybyły liczne siły z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie oraz Komendy Stołecznej Policji.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]