Morderstwo w Otwocku pod Warszawą. Sprawca jest już w areszcie

Otwoccy dzielnicowi zostali wezwani do jednego z domów, gdzie zaniepokojeni sąsiedzi nie mogli skontaktować się z jednym z mieszkańców. Po wejściu, wewnątrz mieszkania, policjanci znaleźli na podłodze ciało 50-letniej kobiety. Przyczyną jej śmierci było najprawdopodobniej zadanie ciosu ostrym narzędziem w okolice klatki piersiowej. W tej sprawie policjanci zatrzymali 69-letniego mężczyznę, mieszkańca tej posesji.

Fot. KSP

Fot. KSP

Wezwany na miejsce dzielnicowy, w trakcie wykonywania swoich czynności, zauważył, że w jednym z pomieszczeń znajduje się osoba, która nie reaguje na żadne wezwania. Policjanci podjęli natychmiastową decyzję o wejściu. Wewnątrz mieszkania zastali 69-letniego właściciela domu oraz ujawnili zakrwawione ciało kobiety, jak się później ustalono, była to 50-letnia mieszkanka Otwocka.

Mundurowi wezwali na miejsce kryminalnych oraz za pośrednictwem oficera dyżurnego o śmierci kobiety poinformowali prokuratora. Na miejscu obok ciała kobiety policjanci zabezpieczyli kuchenny nóż, którym najprawdopodobniej zadane zostało uderzenie. Policjanci zatrzymali 69-latka, który trafił do otwockiego aresztu. Najprawdopodobniej jeszcze dziś mężczyzna zostanie doprowadzony na przesłuchanie do otwockiej prokuratury.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.