"Mordor" bez tramwajów. Od 27 czerwca do końca wakacji ogromne utrudnienia

Remont_Wołoska

Ostatnie remonty dały się pracownikom biurowców we znaki. Przebudowa Wołoskiej spowodowała korki na niespotykaną dotychczas skalę. Będzie jednak jeszcze gorzej, a to za sprawą braku tramwajów.

Stołeczna Gazeta informuje, że od 27 czerwca tramwaje znikną z Wołoskiej, Marynarskiej i Woronicza. ZTM zapowiedział dodatkowe linie autobusowe, ale należy się spodziewać większego niż zazwyczaj natężenia ruchu, gdyż pasażerowie komunikacji mogą przesiąść się w samochody. Utrudniania mają potrwać do początku czerwca. Na pocieszenie należy dodać, że całość remontu skończy się w listopadzie oddaniem do użytku poszerzonej Wołoskiej, która będzie miała po trzy pasy ruchu w każdym kierunku oraz ścieżki rowerowe.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.