Morze wyrzuciło ciało. Prawdopodobnie to poszukiwany nastolatek z Mazowsza

Dziś spacerowicz zauważył dryfujące ciało. Oficer prasowa z koszalińskiej policji poinformowała TVN24, że najprawdopodobniej to 19-latek, który był poszukiwany od piątku.

Fot. Warszawa w Pigułce

W Milenku spacerujący mężczyzna zauważył w Bałtyku ciało. Należeć może do nastolatka, który zaginął w piątkowe popołudnie. Potrzebne jest potwierdzenie tożsamości denata. Prokurator i policja wykonują swoje obowiązki na miejscu zdarzenia.

Turysta wypoczywał z grupą znajomych na jednej z niestrzeżonych plaż. Najpierw tonącego próbowali ratować koledzy. Kiedy im się to nie udawało, zgłosili sytuację do Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ratownicy przystąpili do działań. W akcji brała udział specjalistyczna grupa ratownictwa wodno-nurkowego  z Koszalina. Trwała 3 godziny, jednak ciało nie zostało odnalezione. Przerwano ją ze względu na złe warunki pogodowe.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c