Motocyklista, który był pijany i uciekł w kajdankach z radiowozu zatrzymany!

18 czerwca z kajdankami na rękach wybił okno radiowozu i uciekł uderzając przy tym jedna z policjantek. Zorganizowano obławę Teraz udało się go zatrzymać.

18 czerwca na ulicy Chrobrego na warszawskich Włochach doszło do kolizji motocykla z samochodem osobowym. Podczas interwencji okazało się, że motocyklista jest pijany.

Mężczyzna został zatrzymany i zakuty przez policjantki. W trakcie interwencji motocyklista wybił szybę i uciekł z radiowozu, po drodze uderzył jeszcze policjantkę, która trafiła do szpitala. W obławie na mężczyznę brało udział ponad 50 policjantów z całej Warszawy. Po 4 dniach poszukiwań udało się go zatrzymać.

Mężczyzna odpowie teraz za jazdę pod wpływem alkoholu, spowodowanie kolizji, ucieczkę z miejsca zdarzenia, spowodowanie uszczerbku na zdrowiu funkcjonariuszki podczas interwencji oraz za uszkodzenie radiowozu. Grozi mu nawet do kilku lat więzienia.

Wczoraj wieczorem w hotelu na terenie Białołęki policjanci z KRP Warszawa III przy wsparciu funkcjonariuszy KSP zatrzymali mężczyznę, który w ubiegły czwartek (18.06) uciekł z miejsca interwencji, dotyczącej kierowania motocyklem w stanie nietrzeźwości” – poinformowała Komenda Stołeczna Policji


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c